Novinky

Tip na vánoční dárek – DVD z Hittour 2013

Tip na vánoční dárek – DVD z Hittour 2013

Lucka opět odletěla zpět do Kanady s celou rodinou, ale ještě předtím toho stihla skutečně dost a má pro své fanoušky připravenu spostu překvapení a dárečků, které bude postupně rozdávat. Jako první čeká na všechny DVD z koncertího turné s Michalem Davidem Hittour 2013.

Lucie zveřejnila obal desky Oheň

Lucie zveřejnila obal desky Oheň

Lucka má za sebou maraton s propagací filmu Babovřesky, natáčení videoklipu a jiné veřejné akce. Nudu tedy rozhodně nezná. Nyní je však zpět v Kanadě u manžela a syna a připravuje se na rozsáhlé koncertní turné i natáčení druhého dílu snímku Babovřesky.

Lucka a Petr Kolář nazpívali vánoční písničku

Lucka a Petr Kolář nazpívali vánoční písničku

Nový duet Lucie Vondráčkové a Petra Koláře má název „Vánoce bílý“ a vznikl pod křídly producenta a skladatele Viktora Dyka. Autorkou studiových fotografií je Vendula Fantová, make-up & hair Lenka Šourková; fotografie z vystoupení v Hard Rock Cafe poskytl Jakub Slavíček. Dvojice navíc během uplynulého víkendu natočila k písničce videoklip, takže ho jistě brzy uvidíme.

Lucka má nový duet!

Lucka má nový duet!

Na Facebookových stránkách filmu Babovřesky zveřejnil Zdeněk Troška novou píseň k dané komedii. Zdeněk sice uvedl, že dokud nebude natočený oficiální videoklip, neměl by píseň zveřejňovat, ale prý mu vždy tak zvedne náladu, že se o ni musí podělit.

Rubriky